Фреза алмазна фасонна для КШМ шліфування граніту, мармуру
74x20x22,23
74 - зовнішній діаметр мм.
20 - товщина алмазної фрези мм.
22,23 - посадковий діаметр мм.
V - Профіль алмазної фрези.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка, Штучний камінь, Цегла, Керамограніт, Піщаник, Тротуарна плитка, Ракушняк, Шифер, Камінь |
| Вид обробки | Шліфування, Чистий рез, Пазование, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 74 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип насипання | Відкрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795,60 ₴





